POSKYTOVATEL INTERNETOVÝCH SLUŽEB, PRODEJ A SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY - bezdrátový internet, wifi, datové sítě, TELEVIZE, VoIP, webhosting...
Hlavní nabídka
Ceník
Služby
Partneři

MAPA POKRYTÍ SIGNÁLEM


Pokrytí signálem je tvořeno soustavou hlavních uzlů a záložních bodů, které slouží k přenosu dat v případě výpadku. Níže uvedené obrázky představují pokrytí v daných lokalitách. Pokud máte zájem o více informací o pokrytí nebo potřebujete dovést Internet do vzdálených míst, kontaktujte nás prosím.

Pokud si nejte jistí zda je u Vás pokrytí signálem dostatečné, kontaktujte nás. Rádi signál proměříme a navrhneme optimální řešení pro Vaši přípojku. Popřípadě signál pro Vás přivedeme, aby jsme Vás mohli připojit do sítě HarrachNet.


Harrachov
Kořenov - PolubnýZákaznická zóna
Přihlášení do zákaznické zóny:

Login:

Heslo:

Akce - Novinky


Nový tarif
rychlost až
20Mbps za 399kč/měs

(více informací zde)Akce TV
Nyní můžete sledovat své oblíbené televizní pořady přes Internet. Vyzkoušejte na 30dní TELEVIZI zdarma.
(více informací zde)
EET - máme pro Vás řešení


Máme pro Vás možné řešení bez paušálu od 0kč. Volejte, pište.
(více informací zde)
Od 1.5.2016 mohou naši klienti sledovat TELEVIZI na svém počítači, tabletu, mobilu či stávajícím televizním přijímači přes Internet. Více informací najdete na našich stránkách zde.Dne 15.4.2016 jsme všem našim stávajícím klientům nastavili rychlejší Internet.Pro dlouhodobé smlouvy nabízíme instalaci zdarma. Bližší informace žádejte na kontaktním telefonním čísle.
Elektro   |   HarrachNet - INTERNET   |   Kontakt
HarrachNet.cz (c)2004-2016 , bezdrátový internet - Martin Kmoníček, Harrachov 469, 512 46 Harrachov, email: kmonda@harrachnet.cz, tel: +420 608876093